SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.
38999. SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

Längd ca 97 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 97 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 822