SVEN JONSON. Färglitografi.

SVEN JONSON. Färglitografi.
389989. SVEN JONSON. Färglitografi.

Submarin. Signerad och numrerad 247/310 ex. 41x33 cm.

Bruksslitage.

Sven Jonson (1902–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Sven Jonson (1902–1981)

Antal besök: 879