LJUSSTAKAR, 2 par, mässing, 1900-tal.

389957. LJUSSTAKAR, 2 par, mässing, 1900-tal.

Höjd 11,5-19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11,5-19 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 332