BASTUBA, Class A, The Triumph.

3898720. BASTUBA, Class A, The Triumph.

The Triumph
Class A
Serienummer: 18757
Märkt: "Blood and Fire
Manufactured by the Salvationist Publishing & Supplies Ltd; Judd St, Kings Cross; London Factory, St Albans, Herts".
Längd 76 cm.

Slitage, bucklor, ej fullständigt genomgången.

Tema

Ove Wahlströms instrumentsamling

Gör en kostnadsfri värdering!

The Triumph
Class A
Serienummer: 18757
Märkt: "Blood and Fire
Längd 76 cm.

Tema

Antal besök: 860