TRÅGSOFFA, rokokostil, 1800/1900-tal.

389831. TRÅGSOFFA, rokokostil, 1800/1900-tal.

Längd 195, bredd 74, rygghöjd 83, sittdjup 58 cm.

Bruksslitage, färgbortfall, märken, skador på tyg samt smuts och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 895