BORDSLAMPA, mässing, tidigt 1900-tal.

38983. BORDSLAMPA, mässing, tidigt 1900-tal.

Glaskupa, höjd ca 48 cm.

Bruksslitage, senare kupa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glaskupa, höjd ca 48 cm.

Bruksslitage, senare kupa.

Antal besök: 1 056