Hagström II Serienummer: 6031101.

3898206. Hagström II Serienummer: 6031101.

Original Hagström röd med "fenderhuvudet".

I bra skick utan lagningar eller skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Scandinavian Music & Design Auctions
Antal besök: 796