MATSKEDAR, 2 st, snarlika, Nils Lorens Kjellberg, Kalmar, 1820 resp 1821.

389795. MATSKEDAR, 2 st, snarlika, Nils Lorens Kjellberg, Kalmar, 1820 resp 1821.

Längder: ca 20 cm.
Stämplade O3 resp P3.
Vikt 78 g.

Ålders- och bruksslitage.
Ägarinskriptioner.
Bulor och repor finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längder: ca 20 cm.
Stämplade O3 resp P3.
Vikt 78 g.

Ålders- och bruksslitage.
Ägarinskriptioner.
Bulor och repor finnes.

Antal besök: 666