ERIK LINDHOLM. Olja på duk, signerad och daterad 47.

389790. ERIK LINDHOLM. Olja på duk, signerad och daterad 47.

Motiv från Gotland, ca. 18x33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 681