RÖKBORD, ek, jugend, 1900-tal.

389782. RÖKBORD, ek, jugend, 1900-tal.

Bricka i mässingsplåt.
Höjd 58 cm
Diameter 63 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Mittdel något lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bricka i mässingsplåt.
Höjd 58 cm
Diameter 63 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Mittdel något lös.

Antal besök: 942