FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

FÅTÖLJ, 1940/50-tal.
389757. FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

Blommig klädsel.

Bruksslitage. Karmar med större slitage, en karm något lös.

Gör en kostnadsfri värdering!
389757. FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

Blommig klädsel.

Antal besök: 642