Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
KARL LUNDBORG. Motiv från Gislöv. Olja på duk. Signerad K Lundborg och daterad -47.
38974. KARL LUNDBORG. Motiv från Gislöv. Olja på duk. Signerad K Lundborg och daterad -47.
48x43 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
48x43 cm.
Garpenhus Auktioner
5 326