KARMSTOL, Haga Fors, 1900-talets andra hälft.

389739. KARMSTOL, Haga Fors, 1900-talets andra hälft.

Etikettmärkt.

Bruksslitage. Fötter med märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt.

Antal besök: 3 215