TAKKRONA, 1900-talets första hälft, diameter ca. 62 cm.

389725. TAKKRONA, 1900-talets första hälft, diameter ca. 62 cm.

Hjulformad, för 6 ljus.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hjulformad, för 6 ljus.

Bruksslitage.

Antal besök: 694