BYRÅ OCH SPEGEL, 1950/60-tal.

389715. BYRÅ OCH SPEGEL, 1950/60-tal.

Teak. Byrå, ca. längd 60, bredd 28, höjd 56 cm.
Spegel, ca. 117x36 cm.

Bruksslitage, byrå med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel, ca. 117x36 cm.

Antal besök: 613