SOFFBORD, Karl-Erik Ekselius, JOC, Vetlanda, 1900-talets andra hälft.

389712. SOFFBORD, Karl-Erik Ekselius, JOC, Vetlanda, 1900-talets andra hälft.

Teak, brännmärkt, längd ca. 134, bredd 69, höjd 55 cm.

Bruksslitage. Skiva med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 591