WILHELM MATTON. Landskap med träd, olja på pannå, signerad samt daterad 1946.

389705. WILHELM MATTON. Landskap med träd, olja på pannå, signerad samt daterad 1946.

Dagmått 24 x 21,5 cm.
Falsmått ca 25 x 23,5 cm.
Totalmått inkl ram 41,5 x 39,3 cm.

Gulnad, bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 24 x 21,5 cm.
Falsmått ca 25 x 23,5 cm.

Gulnad, bruks/åldersslitage.

Antal besök: 451