ELCYKEL, "Off Course", 28 tum.

3896907. ELCYKEL, "Off Course", 28 tum.

Batteri och laddare finns.
Cykel låst, nyckel saknas.

Bruksslitage, smuts, rostanlupning
Handtag med slitage, skador
Ej funktionstestad
Nycklar till cykel samt batteri saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Batteri och laddare finns.
Cykel låst, nyckel saknas.

Handtag med slitage, skador
Ej funktionstestad

Antal besök: 698