KNIVAR, KÅSOR och SALTFLASKA, 5 delar, bl.a. sameslöjd.

389624. KNIVAR, KÅSOR och SALTFLASKA, 5 delar, bl.a. sameslöjd.

2 st knivar i renhorn och läder signerad "BL", längd 16,5 - 24 cm. 2 st kåsor längd 11 - 15 cm.
1 st saltflaska, längd 12 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st saltflaska, längd 12 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 177