CLIPS, Gripoix, Frankrike.

CLIPS, Gripoix, Frankrike.
3895745. CLIPS, Gripoix, Frankrike.

Gulfärgad metall och glas i pâte de verre-teknik. höjd ca 4 cm. Stämplade FRANCE.

Slitage. En klo med limning. Möjligen omarbetade skospännen eller broscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 328