BESTICK i nysilver, 59 delar, modell Olga, GAB.

389547. BESTICK i nysilver, 59 delar, modell Olga, GAB.

Nysilverbestick i modell "Olga"
12 knivar, längd 22,5 cm
Stämplade vid skaftet GAB ALP
12 gafflar, längd 20,5 cm
12 skedar, längd 20,5 cm
Sked, längd 13 cm
Salladsbestick, sked och gaffel, längd 22 cm
Tårtsked- och spade, längd 20,5 cm
Kompottsked, längd 20,5 cm
4 smörknivar, längd 17,5 cm
Sked, längd 14,5 cm
2 påläggsgafflar, längd 18 cm
12 tårtgafflar, längd 12 cm
Stämplade GABEXTRAIMANSALP.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 knivar, längd 22,5 cm
Stämplade vid skaftet GAB ALP
12 gafflar, längd 20,5 cm
12 skedar, längd 20,5 cm
Sked, längd 13 cm
Kompottsked, längd 20,5 cm
4 smörknivar, längd 17,5 cm
Sked, längd 14,5 cm
2 påläggsgafflar, längd 18 cm
12 tårtgafflar, längd 12 cm
Stämplade GABEXTRAIMANSALP.

Bruksskick.

Antal besök: 6 494