EFTER ALEXANDROS ANTIOCHIA ”VENUS DE MILO”.

3895369. EFTER ALEXANDROS ANTIOCHIA ”VENUS DE MILO”.

Bronsskulptur från 1800-talet föreställande Venus de Milo, 38 cm hög.

allmänna märken och slitage, fläckning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 186