XAVIER BLANCH PLA. port.

XAVIER BLANCH PLA. port.
3894250. XAVIER BLANCH PLA. port.

Blandteknik på papper.
Signerad.
48,5x63 cm.

Det har inte granskats utanför ramen. Förgylld träram och skyddsglas.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Blandteknik på papper.
Signerad.
48,5x63 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 284