BORD samt STOLAR, 3 delar, omkring 1900-talets mitt.

389412. BORD samt STOLAR, 3 delar, omkring 1900-talets mitt.

Bord med underrede i metall. Bordets mått ca: Längd 35, bredd 35, höjd 44,5 cm.

Slitage. Fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Fanérskador.

Antal besök: 600