PEKPINNE, silver, 1957.

PEKPINNE, silver, 1957.
3893836. PEKPINNE, silver, 1957.

Pekpinne, silver. Med gravyr " D.A. 1957 Från klass 6A",
Stämplad EFO, kattfot, G9 (1957)
Längd ca 29,5 cm

Vikt ca 64 gram.

Ytslitage.
Med gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 29,5 cm

Vikt ca 64 gram.

Ytslitage.
Med gravyr.

Antal besök: 179