HÖRNSKÅP, Gustaviansk stil, 1900-tal.

389374. HÖRNSKÅP, Gustaviansk stil, 1900-tal.

Höjd 179 cm. Djup 50 cm. Bredd 82 cm.

Skavmärken och slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skavmärken och slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 732