BEPPE WOLGERS. "Vattnadalen". Olja på duk. Signerad.

38936. BEPPE WOLGERS. "Vattnadalen". Olja på duk. Signerad.

46x38 cm.

Dukskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

46x38 cm.

Dukskada.

Antal besök: 5 083