SIDEBOARD, ek, Jaycee, England, 1900-tal.

3893240. SIDEBOARD, ek, Jaycee, England, 1900-tal.

Lådor samt skåp med bakomliggande hyllplan.

Bredd 180, djup 46, höjd 71 cm.

Bruksskick.
Smärre märken och repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 367