DALAHÄSTAR, trä, 8 st, 18/1900-tal.

389308. DALAHÄSTAR, trä, 8 st, 18/1900-tal.

Höjd ca 7 - 18,5 cm.

Skador, lagningar, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 7 - 18,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 342