LUFTPISTOL, Predom-Lucznik, Polen.

3892771. LUFTPISTOL, Predom-Lucznik, Polen.

Kaliber 4,5 mm, numrerad 1973, BHS 4074, längd 31 cm.

Slitage, ej funktionstestad.

Tema

Vapen, Militaria & Medaljer

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, ej funktionstestad.

Tema

Vapen, Militaria & Medaljer

Antal besök: 781