GOLVJORDGLOB, trä, mässing, 1900-tal.

3892733. GOLVJORDGLOB, trä, mässing, 1900-tal.

Höjd ca 100 cm, diameter ca 40 cm.

Ett limmad ben, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ett limmad ben, bruksskick.

Antal besök: 266