VINYLSKIVOR ca 80 stycken LP 60-tal.

3892538. VINYLSKIVOR ca 80 stycken LP 60-tal.

Bland annat Tom Jones, The Spotnics mm.

Bruksslitage, omslag med skador, repor förekommer, ej fullständigt genomgånget.

Tema

Vinylskivor

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Vinylskivor

Antal besök: 306