Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
KARL GUSTAF PEHRSON. Olja på pannå, signerad och daterad 1978.
389242. KARL GUSTAF PEHRSON. Olja på pannå, signerad och daterad 1978.
Ca. 44x63 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 44x63 cm.
Gomér & Andersson Linköping
2 006