PÄLSKAPPA, Saga Mink.

PÄLSKAPPA, Saga Mink.
3892348. PÄLSKAPPA, Saga Mink.

Knäppning med hyska och hake. Flätat skärp medföljer. Etikettmärkt. Rygglängd ca 121 cm, bystvidd ca 120 cm, innerärmslängd ca 41 cm.

Något bruksslitage. Foder med skador / lösa sömmar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 445