VIOLINSTRÅKE, signerad G. Rudi Steinel.

389228. VIOLINSTRÅKE, signerad G. Rudi Steinel.

Längd 74 cm. Detaljer i silver samt pärlemo.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 969