Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Norrköping
Konst
Måleri
KARL-ERIK HAGBERG. Stadsmotiv, olja på duk, signerad.
389223. KARL-ERIK HAGBERG. Stadsmotiv, olja på duk, signerad.
40 x 54 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 54 cm.
Gomér & Andersson Norrköping
1 388