STOLAR, ett par, "Fanett", Ilmari Tapiovaara, Edsbyverken, 1900-talets första hälft.

389215. STOLAR, ett par, "Fanett", Ilmari Tapiovaara, Edsbyverken, 1900-talets första hälft.

Vitmålade.

Bruksslitage. Färgbortfall på en.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålade.

Antal besök: 868