HALLBÄNK med LÅDA, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

389211. HALLBÄNK med LÅDA, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Längd ca. 90.

Något lös rygg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 90.

Något lös rygg. Bruksslitage.

Antal besök: 847