JOHAN THUNBERG. Höstlandskap, diptyk, akvarell på papper, signerade.

389162. JOHAN THUNBERG. Höstlandskap, diptyk, akvarell på papper, signerade.

Dagmått 29 x 39 cm.
Totalmått inkl ram 45 x 54 cm.

Bruksslitage.

Johan Thunberg (Född 1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 29 x 39 cm.

Bruksslitage.

Johan Thunberg (Född 1952)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 116