VAS, porslin, Kanton, Kina, 1800-tal.

389086. VAS, porslin, Kanton, Kina, 1800-tal.

Dekor av olika figurscener i polykroma färger, höjd 36,5 cm.

sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 954