1 skål på fot med hänklar, längd ca 35 cm 1 skål på fot med lock, höjd ca 19,5 cm 1 bordssurtout, höjd ca 30 cm.
Slitage, bucklor. Glasdelar med nagg. Ströare med löst lock.