Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Teknika & Nautika
TORGVÅG, Lindells Jönköping, med VIKTER, 11 st, 1900-talets första hälft.
389026. TORGVÅG, Lindells Jönköping, med VIKTER, 11 st, 1900-talets första hälft.
Våg, 15 kg.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Våg, 15 kg.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
2 068