SOFFBORD, "Ovalen", Carl Malmsten.

38902. SOFFBORD, "Ovalen", Carl Malmsten.

Fanerat i valnöt. Längd 120, bredd 85, höjd 62 cm.

Skivan med ytliga fukt och värmeskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 512