STOLAR, 4 st barockstil, 1800-talets senare del.

388986. STOLAR, 4 st barockstil, 1800-talets senare del.

4 st Stolar, mahogny 1800-tal.

Ostadiga, 2 st med lagade ryggar, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 038