TVÄTTSKÅP, trä, 1800-tal.

388934. TVÄTTSKÅP, trä, 1800-tal.

Två dörrar samt två lådor. Saknar lock.
Längd 70,5 cm.
Bredd 48 cm.
Höjd 74,5 cm.

Bruksslitage, skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 70,5 cm.
Bredd 48 cm.
Höjd 74,5 cm.

Antal besök: 864