MATBEREDARE med tillbehör, Assistent, Elektrolux.

3888852. MATBEREDARE med tillbehör, Assistent, Elektrolux.

Tillbehör i skåp.

Ej funktionstestad. Bruksslitage, fläckar, repor. Skador smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tillbehör i skåp.

Antal besök: 227