HÖGTALARE, ett par, Sonab OA-5.

3888816. HÖGTALARE, ett par, Sonab OA-5.

Teakfaner. Serienr 72711 och 72717. Höjd 62, 43 x 24 cm.
Sladdar medföljer.

Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sladdar medföljer.

Antal besök: 698