TAKLAMPA, "Octo 4240", Secto Design.

3888218. TAKLAMPA, "Octo 4240", Secto Design.

Höjd ca 67 cm.
Diameter ca 55 cm.

Bruksslitage samt kontakt saknas.
Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 67 cm.
Diameter ca 55 cm.

Antal besök: 485