MINIATYRBYRÅ, 1800/1900-tal.

MINIATYRBYRÅ, 1800/1900-tal.
388805. MINIATYRBYRÅ, 1800/1900-tal.

Otydlig skrift på baksidan.
Höjd 20, längd 22, djup 13,5 cm.

Krackelyr i lack, torrspricka på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Otydlig skrift på baksidan.

Antal besök: 1 072