BORDSLAMPOR, ett par, lackerad plåt, Venturi design, 1900-tal.

388780. BORDSLAMPOR, ett par, lackerad plåt, Venturi design, 1900-tal.

Bordslampor med höjden 60 cm.

Repor, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordslampor med höjden 60 cm.

Repor, ej genomgången.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 685